Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Verzending binnen 48 uur
  • Direct van de fabrikant
  • Gratis retourzending
Klantenservice: +49 (0) 8751 / 8625 889
Naar de startpagina
schnittschutz-level-2
Snij­be­scher­mings­klas­se 2
Gore-Tex
Waterdicht
steel-protective-sole
Stalen zool
Climate system
Climate System
resoleable
Herzoolbaar
made_in_europe
Made in Europe

Veilige, duurzame gevechtslaarzen voor helden

De robuuste rubberen kap maakt je Fire Flash Gamma 2.0 nog veiliger en duurzamer.

cut protection schnittschutz-level2

Snijbescherming klasse 2

Je voeten zijn beschermd tegen zaagsneden door kettingzagen met een snelheid tot 24m/s.
stahl sohle durchtrittschutz-steel

Stalen zool

De geïntegreerde stalen zool biedt een hoge penetratiebescherming tegen scherpe voorwerpen, zodat jij veilig in je schoenen kan blijven staan.
stahlkappe stahl-schutzkappe

Slijtvaste beschermkap met profiel

De herziene beschermende neus van robuust, hittebestendig materiaal beschermt de schoen effectiever tegen schuren, bijv. bij het kruipen, en maakt uw Fire Flash Gamma 2.0 nog duurzamer.

Fire Flash Gamma 2.0 - EN 15090 en15090-2012_2

De norm

Op welke missie ga jij? Voor technische assistentie, of voor brandbestrijding, of ook voor het gebruik van gevaarlijke stoffen? De norm DIN EN 15090:2012 vertelt je welke schoen je nodig hebt.

Aangenaam voetklimaat met hoog draagcomfort

Eenmaal afgesteld zit de Fire Flash Gamma 2.0 als gegoten voor elk gebruik en houdt je voeten aangenaam droog.

Fire Flash Gamma 2.0 - gore-tex wasserdicht_durch_goretex

Waterdicht

Permanent waterdicht en extreem ademend. Jouw voeten blijven droog, dankzij de drielaags GORE-TEX®-membraan binnenvoering.
Climate system climate-system

Climate System

Het Climate System is de airconditioning van de schoen. Door de toepasing van het speciale foam systeem circuleert de lucht door de hele schoen en voert het vocht af, zodat jouw voeten kunnen ademen,
 Fire Flash Gamma 2.0 - flexibel vetersysteem lacing-system

Flexible Lacing System

Jouw Fire Flash Gamma 2.0 zit perfect, want met de handige combinatie van ritssluiting en vetersluiting hoef je jouw schoen maar één keer aan je voeten aan te passen.
Passform passform

Perfecte pasvorm

Dankzij de speciaal ontwikkelde leesten zit je Fire Flash Gamma 2.0 perfect en zorgt zo voor maximaal draagcomfort, de hele dag door.

De harde feiten

Fire Flash Gamma 2.0
Article no. 503008
  • Penetratieweerstand
  • Beschermende kap
  • GORE-TEX®
  • Climate System
  • DIN EN ISO 15090
  • Gecertificeerde orthopedische binnenzool
  • Certificering:
    CE 0193 EN 15090:2012 HI3 CI CR SRC - Typ F2A, EN ISO 17249:2013+AC 2014
  • Kleur:
    zwart, geel
  • Hoogte in cm:
    28,0 cm
  • Hoogte:
    Hoog
  • Schoenhoogte van de brandweer:
    Constructie type D
  • Bovenmateriaal:
    Leder
  • Snijbescherming Niveau:
    Niveau 2
  • Veiligheidsklasse:
    Type F2A, Type HI1 - Externe aanval
  • Sluiting:
    Veter-ritssluiting / vetersysteem
  • Gewicht per schoen:
    1465 g
  • Leerdikte:
    2,5 - 2,7

Jouw vragen, onze eerlijke antwoorden

De Fire Flash Gamma voldoet aan alle eisen van de S3-classificatie. De antiperforatiezool en de beschermende neus beschermen tegen invloeden van buitenaf. Aangezien de schoen echter is gecertificeerd volgens de brandweernorm DIN EN 15090, kan hij niet als S3-schoen worden aangeduid.

De Fire Flash Gamma voldoet aan de eisen, maar is niet S3-gecertificeerd vanwege de brandweernorm.

De Fire Flash Gamma 2.0 is voorzien van een snijbescherming. Dit betekent dat werkzaamheden met kettingzagen met een snelheid van 24 m per seconde veilig kunnen worden uitgevoerd.

Concentreer je op je werk met de Fire Flash Gamma 2.0 met onbeperkte bescherming.

De Fire Flash Gamma 2.0 overtuigt met een nieuw ontwikkelde, bijzonder slijtvaste rubberen neuskap die de laars nog robuuster maakt.

Dit model is bijzonder robuust dankzij een nieuwe rubberen neuskap.

Reserveonderdelen voor de Fire Flash Gamma 2.0 kunnen worden besteld via de volgende link met gebruikmaking van de verschillende filters: Overzicht reserveonderdelen

De Fire Flash Gamma 2.0 kan zowel binnen als buiten worden gebruikt. Gecertificeerd volgens de brandweernorm DIN EN 15090 voldoet de Fire Flash Gamma 2.0 aan de hoogste veiligheidseisen voor brandbestrijding.

Voor iedereen die binnen en buiten werkt onder uitdagende omstandigheden.

Wij produceren in een Brits schoenmaatsysteem. De afstand tussen onze halve Britse maten is slechts enkele millimeters. Daardoor is de kans groter dat u precies de juiste schoenlengte vindt.

Halve Britse maten verschillen slechts enkele millimeters in lengte.

De ervaring heeft geleerd dat de Fire Flash Gamma 2.0 normaal uitvalt. Wij raden je daarom aan voor je normale maat te kiezen.

Uitstekend draagcomfort dat het werk niet hindert.

De Fire Flash Gamma 2.0 is getest volgens de DGUV 112-191 (BGR 191) norm en is zodoende goedgekeurd voor orthopedische inlegzolen.

Hierdoor kan de Fire Flash Gamma 2.0 nog beter aan de voet worden aangepast en kan de anatomische structuur worden ondersteund.

HAIX schoenen zijn 100% Made in Europe. Voor ons is dit niet alleen lippendienst, maar praktijk. Wanneer op een HAIX-schoen "Made in Europe" staat, verzekeren wij u dat deze uitsluitend is vervaardigd in onze productielocaties in Mainburg en Mala Subotica, Kroatië. Deze twee fabrieken behoren tot de modernste schoenfabrieken ter wereld.

Trouwens: "Made in Europe" is voor ons niet alleen een belofte van kwaliteit, maar staat ook voor goede arbeidsomstandigheden, gelijke kansen, duurzaamheid en verantwoord ondernemen.

Wat andere kopers zeggen

0 Klantenbeoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Voor jou ook verkrijgbaar in andere varianten

Productgalerij overslaan
Fire Flash 2.0
€ 264,90
Fire Flash Gamma
€ 284,90

Klanten die dit artikel hebben gekocht, kochten ook

WIJ ZIJN

100 PROCENT

MADE IN EUROPE

LEES MEER

Fire Flash Gamma 2.0

€ 284,90

* Prijs incl. BTW Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten