Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Verzending binnen 48 uur
  • Direct van de fabrikant
  • Gratis retourzending
Klantenservice: +49 (0) 8751 / 8625 889
Naar de startpagina
S7S
Veiligheidsklasse S7S
connexis-logo
Connexis Technology
Gore-Tex
Waterdicht
smart-lacing
Smart Lacing System
metallfrei
Metaalvrij
made_in_europe
Made in Europe

Maximale veiligheid voor doeners

Jouw CONNEXIS Safety+ zorgt dankzij veiligheidsklasse S3 voor de hoogste mate van veiligheid tijdens je werk.
Esd vorschau im Schuh icon_esd

Antistatisch met ESD

Ontworpen om elektrostatische ladingen af te voeren, waardoor je veilig en zelfverzekerd kunt werken met elektronische componenten in gevoelige omgevingen volgens de DIN-EN 61340-5"
631007_nanocarbon nano-carbon-kappe

Nano-carbon teenkap

Ultralichte en anatomisch gevormde nano-carbon teenkap die voldoet aan de hoogste veiligheidseisen en daarnaast ook genoeg ruimte biedt voor je tenen.
631013_s3 S7S

Veiligheidsklasse S7S

Uw gezondheid is belangrijk. De Connexis Safety+ GTX mid biedt allround bescherming voor je voeten, want hij is perforatiebestendig, waterdicht, slipvast en stootvast. Dit wordt gegarandeerd door de hoge normen van veiligheidsklasse S7S.
631007_antislip anti-slip-neu

Anti-slip

Extreem stevige grip in iedere situatie met onze innovatieve profielconstructie en speciale rubber.

Perfect comfort voor zware werkdagen

De fasciastimulatie in de CONNEXIS Safety+ houdt je zelfs op lange werkdagen fit.
631007_faszienband connexis-logo

Connexis Technology

Optimaal draagcomfort met onze unieke Connexis Technology. Techniek die je voetspieren stimuleert en je meer uithoudingsvermogen geeft tijdens je werk.
Gore-Text wasserdicht_durch_goretex

Waterdicht

Permanent waterdicht en extreem ademend. Jouw voeten blijven droog, dankzij de drielaags GORE-TEX®-membraan binnenvoering.
631007_smartlacing smart-lacing

Smart Lacing System

Het Smart Lacing System zorgt ervoor dat je onze schoenen super snel aan en uit kan trekken. Daarnaast is je schoen makkelijk aan te passen aan je voet.
Passform passform

Perfecte pasvorm

Dankzij de speciaal ontwikkelde leesten zit je Connexis Safety+ GTX mid perfect en zorgt zo voor maximaal draagcomfort, de hele dag door.

De harde feiten

CONNEXIS Safety+ GTX mid/black-black
Article no. 631008
  • Penetratieweerstand
  • Elektrisch geleidend
  • Beschermende kap
  • Gecertificeerde orthopedische binnenzool
  • Metaalvrij
  • CONNEXIS fasciaband
  • Certificering:
    CE EN ISO 20345:2022+A1:2024 S7S HI CI SC SR HRO FO
  • Kleur:
    zwart
  • Hoogte in cm:
    14,0 cm
  • Hoogte:
    Halfhoog
  • Bovenmateriaal:
    Suède leather/textile
  • Snijbescherming Niveau:
    geen snijbescherming
  • Veiligheidsklasse:
    S3, S7S
  • Sluiting:
    Snelsluiting
  • Waterdicht:
    waterdicht dankzij GORE-TEX®
  • Gewicht per schoen:
    634 g
  • Leerdikte:
    2,0 - 2,2
  • Type beschermkap:
    Nano-carbon

Jouw vragen, onze eerlijke antwoorden

De Connexis Safety+ GTX mid is getest volgens de DGUV 112-191 (BGR 191) norm en is zodoende goedgekeurd voor orthopedische inlegzolen.

Hierdoor kan de Connexis Safety+ GTX mid nog beter aan de voet worden aangepast en kan de anatomische structuur worden ondersteund.

Enerzijds moet de fascia-tape, die in de Connexis Safety+ GTX mid werd verwerkt, worden benadrukt. Dit stimuleert de fascia in de voet en voorkomt vermoeidheid. Daarnaast is de nieuwe orthopedische constructie van de natuurlijke voetvorm voelbaar, wat een nog prettig draagcomfort biedt.

Een prestatiebehoudende schoen voor hoge eisen.

HAIX schoenen zijn 100% Made in Europe. Voor ons is dit niet alleen lippendienst, maar praktijk. Wanneer op een HAIX-schoen "Made in Europe" staat, verzekeren wij u dat deze uitsluitend is vervaardigd in onze productielocaties in Mainburg en Mala Subotica, Kroatië. Deze twee fabrieken behoren tot de modernste schoenfabrieken ter wereld.

Trouwens: "Made in Europe" is voor ons niet alleen een belofte van kwaliteit, maar staat ook voor goede arbeidsomstandigheden, gelijke kansen, duurzaamheid en verantwoord ondernemen.

De Connexis Safety+ GTX mid kan snel en gemakkelijk verzorgd worden. Met kleurloos, vetvrij schoensmeer voor suède en nubuckleer, dat het ademend vermogen van het leer en de kleur van de schoen niet aantast, en een waterafstotend middel, wordt de schoen verzorgd.

Download onderhoudsinstructies

De ongecompliceerdheid van de Connexis Safety+ GTX mid zorgt ervoor dat u lang plezier hebt van de kwaliteit van de schoen.

Fascia zijn een soort verpakking die onder de huid ligt. Een vezelig netwerk van bindweefsel dat in principe alles met elkaar verbonden houdt. De fascia geven vorm aan ons lichaam en houden alles bij elkaar.

Zonder fascia zouden onze spieren bijna geen spanning hebben, en meer lijken op een halfzachte trilpudding.

Er loopt een tape door de schoen die de hele voetwortel omvat. Wanneer je aan dit tape trekt, oefent de tape druk uit op de fascia in je voetzool. De triggerpunten in de inlegzool geven extra impulsen. In wezen gebeurt hier hetzelfde als bij training met de fasciaroller.

De vastgekleefde fascia worden weer losgemaakt en de spieren worden gestimuleerd.

Dankzij het robuuste bovenmateriaal en de nieuwste zoolconstructie zijn de CONNEXIS Safety+ modellen ook geschikt voor gebruik buiten. De CONNEXIS veiligheidsserie daarentegen is alleen geschikt voor werkzaamheden die binnen worden uitgevoerd.

De CONNEXIS Safety+ is geschikt voor iedereen die ook bij werkzaamheden buiten niet zonder de nieuwste fasciatechnologie wil werken.

U kunt alle juiste onderdelen voor onze schoenen vinden op onze pagina met reserveonderdelen.

Wij produceren in een Brits schoenmaatsysteem. De afstand tussen onze halve Britse maten is slechts enkele millimeters. Daardoor is de kans groter dat u precies de juiste schoenlengte vindt.

Halve Britse maten verschillen slechts enkele millimeters in lengte.

De norm DIN EN ISO 20345 is een Europese norm voor veiligheidsschoenen die is herzien. Wat eerder bekend stond als veiligheidsklasse S3, wordt nu verder onderverdeeld in de veiligheidsklassen S3S, S3L, S7, S7S en S7L.

U kunt de vuile schoenen gewoon wassen met water en een borstel. Droog de natte schoenen (zelfs als ze van binnen nat zijn) niet op een open vuur, een hete kachel of een verwarming. Dit zal de vorm van de schoen veranderen. Verwijder gewoon het voetbed en vul de schoenen met krantenpapier of gebruik een schoenspanner. Laat de schoenen vervolgens langzaam aan de lucht drogen. Wij raden aan het voetbed regelmatig te wassen op 30°. In het algemeen is het het beste om het voetbed na elke draagbeurt uit de schoenen te halen, zodat het optimaal kan drogen.

Download onderhoudsinstructies

Maak het gewoon schoon met een borstel en water en laat het aan de lucht drogen.

Uit ervaring blijkt dat de Connexis Safety+ GTX mid is een normale maat. Wij raden u daarom aan de normale maat te kiezen.

De ervaring leert dat de schoen normaal past.

Materiaal Eigenschappen
Nano-carbon Extreem licht, zeer robuust, biedt hoge bescherming bij een laag gewicht. Ideaal voor langdurig dragen.
Composiet Kunststofcomposiet, metaalvrij, licht en corrosiebestendig. Zeer geschikt voor werkplekken met metaaldetectoren.
Staal Klassieke bescherming, bijzonder goed bestand tegen doorboring en druk. Iets zwaarder, maar zeer duurzaam.

Nano-carbon beschermkappen zijn metaalvrij, extreem licht en bijzonder comfortabel, composietkappen bieden ook metaalvrije bescherming met goede stabiliteit, terwijl stalen kappen uitblinken door hun klassieke robuustheid en hoge slagvastheid.

Wat andere kopers zeggen

30 Klantenbeoordelingen

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

testimonial-icon Bram P.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Bram P.

lichte aangename veiligheidsschoen
Het is mijn tweede paar veiligheidsschoenen van haix. Door hun lichte gewicht en aansluitende pasvorm geven deze goede steun. deze blijven na een geruime tijd nog steeds aansluiten, tegenover andere die uitrekken en geen goede steun geven.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Guter Schuh vor drei Jahren schon einmal gekauft und jeden Tag getragen . Der Komfort ist super deswegen gleich wieder bestellt da die Qualität einfach passt .

Christoph C.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Leicht und passt sehr gut, den alten Schuh über ein Jahr in gebrauch und keine Schäden

Daniel S.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Habe mir bereits das zweite Paar gekauft. Perfekt wenn es darum geht leicht, atmungsaktiv und schnell an aus ausziehen geht. Für härteres Gelände bevorzuge ich aber Haix die höher und aus Leder sind.

Nicolas G.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Von der ersten Sekunde an bequem, der leichteste S3 Schuh den ich je hatte.

Philipp R.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Perfekte Passform, leichter Schuh, antistatisch, 4 Paar im Unternehmen im Einsatz, alle Mitarbeiter sind damit sehr zufrieden, würde ich wieder bestellen 1

Wolfgang Z.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Christoph C.

Schöner Schuh

Guter Schuh vor drei Jahren schon einmal gekauft und jeden Tag getragen . Der Komfort ist super deswegen gleich wieder bestellt da die Qualität einfach passt . Guter Schuh vor drei Jahren schon einmal gekauft und jeden Tag getragen . Der Komfort ist super deswegen gleich wieder bestellt da die Qualität einfach passt .

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Daniel S.

Top Schuh

Leicht und passt sehr gut, den alten Schuh über ein Jahr in gebrauch und keine Schäden Leicht und passt sehr gut, den alten Schuh über ein Jahr in gebrauch und keine Schäden

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Nicolas G.

Beste Wahl, wenn man kein schweren Stiefel aus Leder will

Habe mir bereits das zweite Paar gekauft. Perfekt wenn es darum geht leicht, atmungsaktiv und schnell an aus ausziehen geht. Für härteres Gelände bevorzuge ich aber Haix die höher und aus Led… Habe mir bereits das zweite Paar gekauft. Perfekt wenn es darum geht leicht, atmungsaktiv und schnell an aus ausziehen geht. Für härteres Gelände bevorzuge ich aber Haix die höher und aus Leder sind.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Philipp R.

Superbequem

Von der ersten Sekunde an bequem, der leichteste S3 Schuh den ich je hatte. Von der ersten Sekunde an bequem, der leichteste S3 Schuh den ich je hatte.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Wolfgang Z.

Connexis Safety Schuhe

Perfekte Passform, leichter Schuh, antistatisch, 4 Paar im Unternehmen im Einsatz, alle Mitarbeiter sind damit sehr zufrieden, würde ich wieder bestellen 1

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Michael

Eine echte Wohltat !

Der Schuh trägt sich super und ist perfekt für lange Arbeitstage. Durch sein leichtes Gewicht werden die Füße nicht so schnell müde. Er ist sein Geld absolut wert, da man hiermit einen echten Mehrwert erhält.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Oliver W.

Einfach Klasse.

Super Schuh, ich habe in zum Zweiten mal jetzt. Der letzte hat fast zwei Jahre gehalten. Gutes Qualitätsmerkmal. Also weiter so!

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Kai P.

Top

Super leichter und toller Schuh

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Scheibel

Top !

Commander pour mon père, il en ai ravit !

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Jannik K.

Wirklich ein sehr bequemer Schuh!

Der Schuh sitzt perfekt und bietet einen sehr guten halt. Durch das Schnellschnürsystem ist er bequem und leicht anzuziehen. Sehr cool ist auch das leichte Gewicht des Schuhs. Zur Stimulation der Faszien kann man bestimmt erst nach ein paar Wochen etwas sagen. Aber die positiven Erfahrungsberichte sprechen da für sich. Fpr mich insgesamt ein sehr hochwertig verarbeiteter Schuh, der sein Geld wert ist.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

CASTREC

des chaussons

J'ai se modèle depuis 5 mois super content, confortable, facile à chaussé. Je profite des remise cette semaine en recommandé ^^

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Marian W.

Top Arbeitsschuh

Ich hab echt nicht gedacht das der Schuh so viel aushält,

Gemiddelde waardering van 4 van 5 sterren

4/5

Martin J.

Super Arbeitsschuh

Stolzer Preis aber zurecht. Angenehmes Tragegefühl und höchste Sicherheit. Trotzdem bemagele ich die Lieferzeit. Leider hat sich das nicht geändert. Deswegen 1 Stern Abzug. Ihr könnt das besser

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Manuel O.

Ein sehr bequemer Arbeitsschuh

Passt sehr gut kann man den ganzen tag ohne das etwas unbequem wird

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Duclos

Top

Chaussures parfaite sa fait 3 paire que j'achète en j'y reviens à chaque fois

Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren

4.5/5

Josef

Im Gesammten ein super Schuh

Ist bereits das zweite Paar. Die Schnellschnürung ist etwas gewöhungsbedürtig aber wenn man sich daran gewöhnt hat, sitzt der Schuh extrem gut und und ist auch nach mehreren Stunden noch angenehm zu tragen.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Frank V.

Super schuh

Sehr bequem

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Jens T.

Sehr angenehm zu tragen und stützt äußerst gut

Die CONNEXIS Safety+ GTX passen mir unfassbar gut und bieten mir ein wirklich großartigen Tragekomfort! Außerdem stützen sie enorm gut meinen durch mehrere Bänderrisse belasteten Fuß so gut, dass ich die Nachwirkungen fast gar nicht mehr spüre. Ich bin begeistert und dankbar über den Rückgewinn eines Stücks Lebensqualität.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Thihatmer D.

Sehr bequem und konfortabel

Kurz zusammengefasst ist es wirklich der Beste Sicherheitsschuh, den ich je getragen habe.

Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren

4.5/5

Nils

Sehr guter Schuh

Kann denn schuhe nur einfach nur weiter empfehlen. Passt perfekt nach. Nach einem 12 std. Tag in der Küche. Man merkt den schuhe sowie garnicht. Einfach spitze macht weiter so.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Danny M.

Immer wieder

Sehr gute Qualität. Trage haix schon viele Jahre

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Kevin H.

Top!

Guter Schuh, sehr gut verarbeitet

Gemiddelde waardering van 4 van 5 sterren

4/5

Finn

Zufrieden

Der Schuh scheuert ein wenig an der Ferse und ein Schnürsenkel ist mir recht schnell gerissen. Sonst fühlen sich die Schuhe aber sehr hochwertig und bequem an. Sie sitzen fest am Fuß ohne einzuengen.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Niemann O.

Top Schuh

Leider kann ich den Schuh noch nicht ausreichend bewerten, da ich ihn noch nicht oft getragen habe. Aber alles in allem macht der Schuh einen sehr guten Eindruck. Er ist leicht, da Metallfrei, trägt sich angenehm ohne zudrücken oder scheuern. Alles in allem bin ich mit allen HAIX Produkten extrem zufrieden. Auch der Service ist Klasse. Ich werde auf gar keinen Fall Arbeitsschuhe von anderen Herstellern mehr ausprobieren, da mich HAIX überzeugt hat.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

bram p.

lichte aangename veiligheidsschoen

Het is mijn tweede paar veiligheidsschoenen van haix. Door hun lichte gewicht en aansluitende pasvorm geven deze goede steun. deze blijven na een geruime tijd nog steeds aansluiten, tegenover andere die uitrekken en geen goede steun geven.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Thomas M.

HAIX halt!

Trage HAIX schon seit vielen Jahren und bin immer wieder von der Qualität begeistert!

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Jürgen L.

Super Schuh

Leicht und doch Robust. Die Sohle rutscht auch nicht auf vereistem Edelstahl, sehr angenehm. Mit der Schnürung kann ich die Schuhe perfekt anpassen, da unterschiedlicher Hochspann.

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Niclas

Klasse Schuh

Klasse Schuh, wirklich gut verarbeitet was bei dem Preis und bei Haix generell auch zu erwarten war Das Schnürrsystem gefällt mir persönlich auch sehr gut und ist durchdacht - hoffe mal es hält auch lange und selbst wenn es mal kaputt gehen sollte kann man für kleines Geld Ersatz kaufen

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5/5

Niclas .

Klasse Schuh

Fällt etwas größer aus, was ja eigentlich ganz normal bei Arbeitsschuhen ist (damit man sie auch gut mit dicken Socken tragen kann) Super verarbeitet was bei dem Preis auch nicht anders zu erwarten ist. Das Schnürrsystem gefällt mir persönlich auch super und ist ordentlich durchdacht

Gemiddelde waardering van 3.5 van 5 sterren

3.5/5

---

Leicht, angenehm zu tragen

Leider drückt und scheuert der Schuh an der rechten Ferse, da die Schuhe insgesamt ziemlich steif und hart sind. Ich hoffe das es sich nach einiger Zeit des Tragens bessert. Das Faszienband scheint wirklich zu helfen, die Füße fühlen sich Abends bei weitem nicht mehr so schwer an. Wenn sich das Drücken und Scheuern legen sollte, ein rundum empfehlenswerter Schuh!

Voor jou ook verkrijgbaar in andere varianten

Productgalerij overslaan
CONNEXIS Safety T S1P low/black-silver
€ 143,90 € 179,90 (20.01% bespaard)
CONNEXIS Safety T Ws S1 low/grey-citrus
€ 135,90 € 169,90 (20.01% bespaard)
CONNEXIS Safety T S1P low/grey-citrus
€ 143,90 € 179,90 (20.01% bespaard)
CONNEXIS Safety+ GTX low/grey-orange
€ 149,90 € 189,90 (21.06% bespaard)

Klanten die dit artikel hebben gekocht, kochten ook

WIJ ZIJN

100 PROCENT

MADE IN EUROPE

LEES MEER

CONNEXIS Safety+ GTX mid/black-black

€ 209,90

* Prijs incl. BTW Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten