
Black Eagle Safety 53 mid
Jouw betrouwbare partner op het werk. Jouw Black Eagle Safety 53 mid met anti-slip zool.
Antistatisch dankzij ESD
Duurzaam waterdicht
Robuust en veilig dankzij de buitenkant van leder
Ademend
Resolable
Gemaakt in Europa

Antistatisch dankzij ESD
Met de Black Eagle Safety 53 mid heb je het goede gevoel veilig te zijn, ook tijdens werkzaamheden met elektronische componenten, want de Black Eagle Safety 53 mid voert elektrostatische ladingen af. Daarvoor zorgt ESD conform DIN-EN 61340-5.

Robuust en veilig dankzij leer aan de buitenkant
In de Black Eagle Safety 53 mid blijven je voeten intact, want hij is extreem robuust tegen alle hoeken en randen van het dagelijkse werk. Daarvoor zorgt het resistente leer aan de buitenkant, dat niet kan worden beschadigd door scherpe voorwerpen of scherpe randen.

Maximale veiligheid door veiligheidsklasse S3
Jouw gezondheid is belangrijk. De Black Eagle Safety 53 mid biedt allround bescherming voor je voet doordat deze ondoordringbaar, waterdicht, slipvast en schokbestendig is. Daarvoor zorgen de hoge eisen van de hoogste veiligheidsklasse S3.

Schokabsorberend dankzij composite toe cap
Het is belangrijk dat je voeten ongedeerd blijven. De Black Eagle Safety 53 mid is daarom voorzien van een composite toe cap. De anatomisch gevormde, lichtgewicht kunststof neus voldoet aan de hoogste veiligheidseisen, want hij springt na de stoot direct weer terug in de oorspronkelijke vorm en geeft de tenen weer snel hun bewegingsvrijheid terug.

Waterdicht dankzij GORE-TEX®
Jouw voeten blijven droog en jij blijft gezond, want de Black Eagle Safety 53 mid is permanent waterdicht en extreem ademend. Daarvoor zorgt het drielaags GORE-TEX®-membraan in de complete voering van de Black Eagle Safety 53 mid.

Ademend met Climate System
In de Black Eagle Safety 53 mid kan je voet ademen. Door toepassing van het speciale foam systeem circuleert de lucht door de hele schoen en voert het vocht af. Het Climate System is de airconditioning van de schoen.

Met metal-free probleemloos door elke veiligheidscontrole
De Black Eagle Safety 53 mid is volledig metaalvrij en daarom ideaal voor je baan in veiligheidsbereiken. Vervelende piepjes in de buurt van controlepunten behoren daarmee tot het verleden.

Perfecte pasvorm dankzij speciale leesten
De passende schoen voor je voet. Dankzij de speciaal ontwikkelde leesten zit je Black Eagle Safety 53 mid perfect en zorgt zo voor maximaal draagcomfort, de hele dag.






Er zijn voor de Black Eagle Safety 53 mid verschillende inlegzolen beschikbaar, die het volume aan de binnenkant van de schoen kunnen vergroten of juist verminderen. Voor de smallere voet hebben we een iets dikkere inlegzool, en voor de brede voet een iets dunnere inlegzool ontwikkeld.
Ons Vario-Wide-Fit System biedt de mogelijkheid om het volume aan de binnenkant van de schoen te reguleren.
De Black Eagle Safety 53 mid is getest volgens de DGUV 112-191 (BGR 191) norm en is zodoende goedgekeurd voor orthopedische inlegzolen.
Hierdoor kan de Black Eagle Safety 53 mid nog beter aan de voet worden aangepast en kan de anatomische structuur worden ondersteund.
De Black Eagle Safety 53 low past perfect bij iedereen die op zoek is naar een robuuste, relatief lichte schoen die bijzonder ademend is. Het stevige suède zorgt voor ademend vermogen, het relatief lage gewicht zorgt voor comfort. Voor iedereen die onder veeleisende omstandigheden werkt, binnens- en buitenshuis.
Bijzonder populair bij tegelzetters, lassers en meubelmakers.
In tegenstelling tot de andere modellen is de Black Eagle Safety 53 een suède model. Bovendien is hij, in tegenstelling tot de Black Eagle Safety 56 en de Black Eagle Safety 56 LL, waterdicht dankzij GORE-TEX®. De pasvorm van de modellen verschilt niet.
De Black Eagle Safety 53 is waterdicht en is gemaakt van suède.
De Black Eagle Safety 53 mid kan snel en gemakkelijk verzorgd worden. Met kleurloos, vetvrij schoensmeer voor suède en nubuckleer, dat het ademend vermogen van het leer en de kleur van de schoen niet aantast, en een waterafstotend middel, wordt de schoen verzorgd.
De ongecompliceerdheid van de Black Eagle Safety 53 mid zorgt ervoor dat u lang plezier hebt van de kwaliteit van de schoen.
U kunt alle juiste onderdelen voor onze schoenen vinden op onze pagina met reserveonderdelen.
Wij produceren in een Brits schoenmaatsysteem. De afstand tussen onze halve Britse maten is slechts enkele millimeters. Daardoor is de kans groter dat u precies de juiste schoenlengte vindt.
Halve Britse maten verschillen slechts enkele millimeters in lengte.
U kunt de vuile schoenen gewoon wassen met water en een borstel. Droog de natte schoenen (zelfs als ze van binnen nat zijn) niet op een open vuur, een hete kachel of een verwarming. Dit zal de vorm van de schoen veranderen. Verwijder gewoon het voetbed en vul de schoenen met krantenpapier of gebruik een schoenspanner. Laat de schoenen vervolgens langzaam aan de lucht drogen. Wij raden aan het voetbed regelmatig te wassen op 30°. In het algemeen is het het beste om het voetbed na elke draagbeurt uit de schoenen te halen, zodat het optimaal kan drogen.
Maak het gewoon schoon met een borstel en water en laat het aan de lucht drogen.
Uit ervaring blijkt dat de Black Eagle Safety 53 mid is een normale maat. Wij raden u daarom aan de normale maat te kiezen.
De ervaring leert dat de schoen normaal past.
HAIX schoenen zijn 100% Made in Europe. Voor ons is dit niet alleen lippendienst, maar praktijk. Wanneer op een HAIX-schoen "Made in Europe" staat, verzekeren wij u dat deze uitsluitend is vervaardigd in onze productielocaties in Mainburg en Mala Subotica, Kroatië. Deze twee fabrieken behoren tot de modernste schoenfabrieken ter wereld.
Trouwens: "Made in Europe" is voor ons niet alleen een belofte van kwaliteit, maar staat ook voor goede arbeidsomstandigheden, gelijke kansen, duurzaamheid en verantwoord ondernemen.

Ankie
Bruno B.
In die prijsklasse simpelweg mijnbeste koop ooit.
Topschoenen !
Ankie
Perfect schoenen voor mij
Ik heb problemen met rug en been
En deze schoenen zijn voor mij perfect
Loop er zo mee weg stevig en stabiel voor voeten en rug fijn om elke dag in te lopen