Protector Ultra signal red
€ 299,90*
*Prijs inclusief btw Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

€ 299,90*
*Prijs inclusief btw Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Maximale veiligheid tijdens het werk in het district
Bijzonder comfort, zelfs op lange dagen
Dein Schuh von allen Seiten


De harde feiten
Jouw vragen, onze eerlijke antwoorden
Er zijn voor de Protector Ultra signal red verschillende inlegzolen beschikbaar, die het volume aan de binnenkant van de schoen kunnen vergroten of juist verminderen. Voor de smallere voet hebben we een iets dikkere inlegzool, en voor de brede voet een iets dunnere inlegzool ontwikkeld.
Ons Vario-Wide-Fit System biedt de mogelijkheid om het volume aan de binnenkant van de schoen te reguleren.
De Protector Ultra signal red is getest volgens de DGUV 112-191 (BGR 191) norm en is zodoende goedgekeurd voor orthopedische inlegzolen.
Hierdoor kan de Protector Ultra signal red nog beter aan de voet worden aangepast en kan de anatomische structuur worden ondersteund.
HAIX schoenen zijn 100% Made in Europe. Voor ons is dit niet alleen lippendienst, maar praktijk. Wanneer op een HAIX-schoen "Made in Europe" staat, verzekeren wij u dat deze uitsluitend is vervaardigd in onze productielocaties in Mainburg en Mala Subotica, Kroatië. Deze twee fabrieken behoren tot de modernste schoenfabrieken ter wereld.
Trouwens: "Made in Europe" is voor ons niet alleen een belofte van kwaliteit, maar staat ook voor goede arbeidsomstandigheden, gelijke kansen, duurzaamheid en verantwoord ondernemen.
De Protector Ultra signal red is voorzien van een snijbescherming. Dit betekent dat werkzaamheden met kettingzagen met een snelheid van 24 m per seconde veilig kunnen worden uitgevoerd.
Concentreer je op je werk met de Protector Ultra signal red met onbeperkte bescherming.
De Protector Ultra heeft een extra elastische band aan het boveneinde van de schacht, zodat er bijvoorbeeld geen vuil in de schoen terecht kan komen. De Protector Forest daarentegen heeft minder naden, omdat hij nagenoeg uit een stuk leer is gemaakt.
Een model met elastiek voor optimaal draagcomfort.
De Protector Ultra signal red is uitgerust met een Vibram zool. Deze is duurzaam en torsiebestendig en zorgt voor stabiliteit.
Een schoen met een duurzame zool, die ook voor ruw terrein kan worden gebruikt.
U kunt alle juiste onderdelen voor onze schoenen vinden op onze pagina met reserveonderdelen.
Wij produceren in een Brits schoenmaatsysteem. De afstand tussen onze halve Britse maten is slechts enkele millimeters. Daardoor is de kans groter dat u precies de juiste schoenlengte vindt.
Halve Britse maten verschillen slechts enkele millimeters in lengte.
U kunt de vuile schoenen gewoon wassen met water en een borstel. Droog de natte schoenen (zelfs als ze van binnen nat zijn) niet op een open vuur, een hete kachel of een verwarming. Dit zal de vorm van de schoen veranderen. Verwijder gewoon het voetbed en vul de schoenen met krantenpapier of gebruik een schoenspanner. Laat de schoenen vervolgens langzaam aan de lucht drogen. Wij raden aan het voetbed regelmatig te wassen op 30°. In het algemeen is het het beste om het voetbed na elke draagbeurt uit de schoenen te halen, zodat het optimaal kan drogen.
Download onderhoudsinstructies
Maak het gewoon schoon met een borstel en water en laat het aan de lucht drogen.
Uit ervaring blijkt dat de Protector Ultra signal red is een normale maat. Wij raden u daarom aan de normale maat te kiezen.
De ervaring leert dat de schoen normaal past.
Wat andere kopers zeggen
67 Klantenbeoordelingen

vanderauwera
Top schoen
Zit heel makkelijk sluit goed aan gewoon top. Zit heel makkelijk sluit goed aan gewoon top.
Liv v.
Offshore Rigger
Ik heb deze paar afgelopen jaar gekocht. Deze schoenen zijn fantastisch om lange dagen op te lopen. Wind en regen zijn zeer zeker geen probleem voor dit set. Gelukkig zijn ze ook niet zo zwa… Ik heb deze paar afgelopen jaar gekocht. Deze schoenen zijn fantastisch om lange dagen op te lopen. Wind en regen zijn zeer zeker geen probleem voor dit set. Gelukkig zijn ze ook niet zo zwaar aan de voeten tijdens klimmen. Enige minpuntje is dat ik na een jaar de zool er al af heb gelopen (geklommen). Gewoon weer een nieuw set bestellen. Zeer tevreden.
Markus K.
Uitstekende bescherming!
Liefde op het eerste gezicht! Ziet er goed uit en doet wat het belooft. Geen inrijperiode, perfecte vetersluiting, perfect vakmanschap, geweldig comfort. Helaas duur... Liefde op het eerste gezicht! Ziet er goed uit en doet wat het belooft. Geen inrijperiode, perfecte vetersluiting, perfect vakmanschap, geweldig comfort. Helaas duur...
Markus K.
Uitstekende bescherming!
Liefde op het eerste gezicht! Ziet er goed uit en doet wat het belooft. Geen inrijperiode, perfecte vetersluiting, perfect vakmanschap, geweldig comfort. Helaas duur... Liefde op het eerste gezicht! Ziet er goed uit en doet wat het belooft. Geen inrijperiode, perfecte vetersluiting, perfect vakmanschap, geweldig comfort. Helaas duur...
Geef een beoordeling
* Prijs incl. BTW Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten